Udział w szkoleniach graficznych jako profesjonalne wsparcie Twojego marketingu

Projektując materiały reklamowe oraz strony internetowe na potrzeby naszych Klientów, odpowiadamy również na ich zapotrzebowanie w kwestii szkoleń. Dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem możemy pomóc również Tobie, gdy chcesz samodzielnie opracowywać dowolne formy reklamy z uwzględnieniem poszczególnych wytycznych, standardów oraz z szeroko pojętą kreatywnością.

Od podstawowych kształtów po zaawansowane ilustracje w ramach szkoleń

Podstawą wszelkich działań jest nauka tworzenia najprostszych wzorów oraz form tak, aby były gotowe do dalszego opracowania. Nie jest to tak oczywiste, jak korzystanie z programów na poziomie szkolnym, wręcz przeciwnie – wymaga znajomości poszczególnych funkcji programów graficznych. Taka zależność wynika z faktu, że każda grafika ma z założeniu służyć tworzeniu większej całości w postaci ulotek reklamowych, plakatów, reklam do Internetu (media społecznościowe), czy wreszcie całej strategii marketingowej danej firmy.

Na naszych szkoleniach dbamy o:

  • merytorykę, ponieważ odpowiednio ugruntowana wiedza to podstawa,
  • dostęp do nowoczesnych programów graficznych,
  • wiele zadań oraz ćwiczeń praktycznych dla sprawdzenia nabytej wiedzy,
  • realną pomoc grafika na każdym etapie szkolenia, wsparcie, podpowiedzi,
  • bazowanie na współczesnych trendach, potrzebach rynku,
  • atmosferę sprzyjającą nauce, zachęcającą do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

Wystarczą zatem Twoje chęci, zaangażowanie oraz realna potrzeba opanowania poszczególnych systemów, narzędzi, metod, aby uczestnictwo w takich szkoleniach było w pełni zasadne.

szkolenia z projektowania grafik białystok

Rozsądna inwestycja w przyszłość każdej działalności

Wiedza zdobyta podczas szkoleń jest dobrą inicjacją późniejszej samodzielnej nauki, zdobywania kolejnych umiejętności. Warto tutaj wskazać na przykład program Adobe, którego rożne moduły (Photoshop, Illustrator, Indesign) pozwalają pracować tak na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym w miarę potrzeby samodoskonalenia. Podobnie w przypadku znanego i nadal chętnie używanego CorelDraw – on także jest odpowiedni do wielu form reklamy na różnym poziomie. Z tymi oraz innymi programami zapoznać Cię może nasz grafik.

  1. Poznasz aspekty graficzne poszczególnych programów. To ważne, aby wiedzieć, co maksymalnie możesz zrobić na danym poziomie zaawansowania. Z czasem posiądziesz odpowiednie umiejętności.
  2. Nauczysz się wartościowych kwestii technicznych. Tworzenie obiektów wektorowych, przygotowywanie zdjęć i obrazów w odpowiedniej rozdzielczości, eksport do różnych formatów graficznych to również ważne zagadnienia.
  3. Będziesz rozróżniać techniki druku, poznasz zasady współpracy z drukarnią. Znając różnice pomiędzy offsetem i sitodrukiem oraz pozostałymi technikami będziesz wiedzieć, jak przygotować materiały dla drukarni czy firmy poligraficznej.

Innowacyjne szkolenia prowadzimy dla właścicieli firm, pracowników i całych działów – zależnie od wcześniejszych ustaleń.

Nasze szkolenia w formie zdalnej – wygodne i praktyczne

Chętnie wybierana forma szkoleń zdalnych sprawia, że nasz grafik może pomagać online nie tylko Klientom z Białegostoku, ale również z innych miast i zza granicy. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb, szkolimy również z zakresu kampanii Google Ads, Facebooka, obsługi narzędzi Google. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Menu