Social media od strony graficznej, czyli projekty do Internetu

Media społecznościowe to dobry sposób na promowanie marki, produktów, koncepcji. Skuteczność przekazu online sprawia, że w kilka chwil możesz dotrzeć do potencjalnych klientów, budować branding marki lub zwiększać zasięgi jako firma już rozpoznawalna. Zamawiając projekty do Internetu u zaufanego grafika sprawisz, że szanse na konwersje będą znacznie większe, a spójność reklamy z identyfikacją wizualną Twojej marki również zostanie uwzględniona podczas wszelkich działań.

Gama ofertowa z projektami do Internetu w Polsce i za granicą

Użytkownicy Facebooka, Instagrama, Pinteresta, czy mediów społecznościowych działających głównie w określonych państwach (na przykład chiński Weibo, rosyjski Vkontakte) nieustannie mają styczność z różnymi formami reklamy online. Ważne więc, aby w tym nadmiarze ofert, promocji i informacji wyróżnić się w sposób pozytywny, poprzez akcje marketingowe budzące pozytywne skojarzenia.

Jaka zatem powinna być reklama na Facebooku i w innych mediach społecznościowych w kontekście grafiki komputerowej? Poniżej kilka ważnych cech projektów do Internetu:

  • Dopasowana do stylu życia Klientów. Ustawiając poszczególne parametry określasz, jakiej grupie docelowej mają się pokazywać poszczególne grafiki. Gdy wiemy, ile lat ma potencjalny odbiorca, jaki rodzaj pracy wykonuje, jak spędza wolny czas, możemy zacząć projektowanie.
  • Ukazująca cechy Twojej marki. Najbardziej kojarzonym elementem będzie logo, natomiast już pozostałe kolory reklamy nie muszą do niego nawiązywać. Orientując się dobrze w świecie grafiki komputerowej oraz znając współczesne trendy wiemy, jakich przekazów oczekują potencjalni odbiorcy.
  • Zachęcająca do kontaktu, poznania oferty, zakupu produktów lub skorzystania z usług. To cel nadrzędny, który osiągany jest właśnie poprzez odpowiednie skomponowanie konkretnych projektów. Tworzymy grafikę lub bazujemy na zdjęciach, dobieramy kolorystykę, układamy chwytliwe hasła reklamowe.

Każdą taką formę reklamy opracowujemy również pod kątem jej czytelności na dowolnych urządzeniach, w tym telefonach i niewielkich tabletach.

projekty grafik do internetu Białystok

Oglądanie – od tego zaczynają się decyzje Twoich odbiorców

Znając cechy solidnie przygotowanych strategii marketingowych wiemy, jak istotny udział mają w nim projekty do Internetu. Opracowujemy na potrzeby naszych Klientów całe kampanie, dlatego jesteśmy gotowi nawiązać współpracę kompleksową i wszechstronną, ale podejmujemy się również pojedynczych zadań. Wszystko zależy od tego, jakie masz potrzeby, oczekiwania oraz jaki budżet chcesz przeznaczyć na reklamę.

Osoba korzystająca z mediów społecznościowych wie, że trafi w nich na reklamy, a z drugiej strony jeżeli przekaz jest ciekawy, spójny, taka forma zyska akceptację. Tworzymy zatem:

  • unikalne projekty graficzne, często inne niż to co było Ci dotychczas znane,
  • całe kampanie, czyli grafikę na banery, do pojedynczych wpisów, na remarketing,
  • kompozycje, w których tekst i obraz mają znacznie szerszy kontekst,
  • hasła reklamowe, slogany oraz inne sugestywne formy przekazu.

Tłok  w mediach społecznościowych jest standardem, natomiast zawsze wystarczy tam miejsca dla użytkowników, którzy wyróżniają się jakością, przekazem, inspirują do działania.

O projektach do Internetu porozmawiaj z naszym specjalistą

Gogler służy pomocą firmom jednoosobowym, małym, średnim i znacznie większym. Współpracując z naszym grafikiem poznasz wiele istotnych informacji co do samej reklamy, ponieważ na tej podstawie tworzone są konkretne projekty do Internetu. Rozumiejąc zasady działania tej formy, zwiększysz szanse na konwersje w swojej grupie docelowej. Zadzwoń do nas lub napisz – z chęcią powiemy o szczegółach.

Menu