Projekty stron www profesjonalne i pełne innowacyjności

Inwestując w stworzenie strony internetowej przez firmę Gogler nie musisz mieć własnej koncepcji, wizji, pomysłu na całość. Możesz zdać się na kreatywność naszego grafika, którego talent i doświadczenie są widoczne w postaci stworzonych przez niego dotychczas projektów stron www oraz tych obecnie w realizacji. Bazując na wiedzy o Twojej działalności, oczekiwaniach, planowanym rozwoju, przedstawimy optymalne propozycje.

Ciekawy pomysł to podstawa projektowania stron www

Chociaż wiele jest w Internecie kreatorów do samodzielnego komponowania stron www, indywidualne usługi nadal cieszą się zasłużonym uznaniem. W przeciwieństwie do gotowych form, tutaj możesz liczyć na rozwiązania nieszablonowe, unikalne, opracowane dokładnie pod kątem spójności wizualnej Twojej marki.

  1. Tworzymy całą szatę graficzną strony. Dotyczy to strony głównej, poszczególnych zakładek, bloga. Całość jest spójna, dopracowana w najmniejszych detalach.
  2. Dobieramy atrakcyjne formy wyrazu. Mogą to być grafiki oraz ikonki stworzone wyłącznie na potrzeby Twojej strony, unikalne połączenie kolorów, ciekawe zachęty do interakcji.
  3. Opracowujemy detale z potencjałem na przyszłość. Znając Twoje plany marketingowe możemy odpowiednio przygotować stronę do przyszłych zmian, uzupełniania, modyfikacji.
  4. Komponujemy poszczególne elementy. Często jest to potrzeba ukrycia nadmiaru treści w rozwijanych accordionach, wyróżnienie formularza, zachęta do kontaktu.

Kluczem wszystkich działań jest świadomość responsywności stron. Obecnie standardem jest przystosowanie do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, więc i samo projektowanie przebiega z jednoczesnym sprawdzaniem, jak dana zakładka czy poszczególne elementy wyświetlają się na smartfonach, tabletach.

projektowanie stron internetowych białystok

Spójność grafiki i funkcjonalności – nasz priorytet

Idealne strony www to takie, które dobrze wyglądają i są funkcjonalne. Poza wspomnianą wyżej, bezdyskusyjną wagą responsywności, znaczenie mają także:

  • sprawna nawigacja,
  • umieszczenie ważnych modułów i sekcji w odpowiednio widocznych miejscach,
  • możliwość szybkiego przenoszenia się pomiędzy zakładkami,
  • hierarchizacja, czyli najważniejsze elementy zawsze widoczne (menu, stopka),
  • interaktywność w postaci klikalnych adresów mailowych i numerów telefonu.

W ramach naszych usług tworzymy strony internetowe, optymalizujemy je, świadczymy również usługi SEO. Możesz zatem powierzyć nam wszystkie działania w tym zakresie i wybrać wszechstronną obsługę na wysokim poziomie.

Odpowiednie proporcje, zachowana powtarzalność

Współpracując z Klientami pokazujemy różne aspekty tworzenia stron www, aby wskazać, że nie wszystkie pomysły sprawdzą się na danej witrynie. Proporcjonalność zdjęcia głównego względem całości strony głównej, odpowiednio dobrana wielkość czcionki, format pojawiających się pop-upów, jeżeli takie mają być na Twojej stronie – każdą z tych kwestii omówimy szczegółowo na konkretnych przykładach. To sposób, aby strona była przyjazna dla potencjalnych odwiedzających.

Ważny jest także rytm, co oznacza określoną powtarzalność, którą widać na przykładzie naszych dotychczasowych i bieżących realizacji. Przykładem może być chociażby ilość miejsca na treść w poszczególnych zakładkach. Spójnie wyglądają tylko takie, w których miejsce na content jest zbliżone do ustalonych wcześniej wytycznych.

Strony www a zdolność kreowania

W projektowaniu stron www liczy się świadomość specyfiki korzystania z Internetu, znajomość skutecznych form docierania do odbiorcy oraz umiejętność komponowania pojedynczych elementów w całość. Z nami masz pewność, że doradzimy umiejętnie, a odradzimy to, co nie sprawdzi się na Twojej stronie. Zapraszamy do kontaktu – warto poznać szczegóły.

Menu