Skuteczne promowanie outdoor – banery wielkoformatowe

Projektowanie banerów wielkoformatowych to jedna z naszych usług na potrzeby firm, miast, instytucji i nie tylko. Zależnie od celu tworzenia takiej reklamy, dobieramy odpowiednio poszczególne elementy, aby przekaz był jasny i czytelny, a całość zachęcająca do interakcji. Nasz grafik zaproponuje Ci wiele ciekawych, inspirujących rozwiązań.

Rola banerów reklamowych w spójnej kampanii marketingowej

Profesjonalne projektowanie graficzne oraz odpowiednie miejsce na umieszczenie takiej reklamy to dwa istotne filary skuteczności każdej strategii reklamowej. Za pomocą banerów reklamowych:

  • dotrzesz do większej liczby osób w mijających codziennie dane miejsce,
  • podkreślisz najważniejsze atuty tego, co chcesz zareklamować,
  • zachęcisz do interakcji, na przykład dynamicznym albo prowokującym hasłem,
  • pokażesz siebie lub swoją firmę jako specjalistyczną, inwestującą w skuteczne reklamy.

Już podczas pierwszego kontaktu w Gogler uważnie słuchamy naszych Klientów, aby wiedzieć, czego oczekują od promowania banerowego.

projektowanie banerów białystok

Reklama, która podpowiada i naprowadza, albo silnie oddziałuje

Nadmiar obrazów w obecnych czasach sprawia, że aby wyróżnić się spośród konkurencji, należy zaskoczyć, zachwycić, skłonić do myślenia. Na banerach reklamowych znaleźć się zatem powinny reklamy inspirujące, które podkreślają korzyści dla osoby wybierającej daną ofertę. Służą do tego poniższe środki.

  1. Przejrzystość całości. Banery często umieszczane są przy drogach albo na różnych budynkach mijanych przez przechodniów. Powinna wystarczyć chwila, aby osoby te zapamiętały przekaz.
  2. Elegancja lub klimat rozrywkowy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz promocji nowego modelu samochodów lub galanterii skórzanej, czy reklamowane będą wczasy w leśnej głuszy, obraz powinien mieć określony styl.
  3. Przekaz bezpośredni. Może mieć formę pytania, zwrócenia się do odbiorcy, nawiązania do konkretnej potrzeby, problemu, sytuacji. Tutaj nie sprawdzi się uniwersalność, chociaż im więcej osób skorzysta z danej oferty, tym lepiej.

Zanim projekt będzie gotowy, a banery po opracowaniu przygotowane do druku, znaczenie mają również:

  • docelowa liczba wydrukowanych banerów,
  • planowane miejsca ich rozmieszczenia w przestrzeni miejskiej i poza miastem,
  • czas planowanej ekspozycji zależnie od danej promocji, eventu i innych.

W każdej z powyższych kwestii również możesz liczyć na naszą pomoc, ponieważ gama usług Gogler to między innymi tworzenie specjalistycznych strategii marketingowych.

Billboardy do umieszczania na specjalnych tablicach oraz konstrukcjach

Z założenia banery wielkoformatowe mają postać przylegającą do danych powierzchni lub znajdującą się w obrębie tych powierzchni, zwłaszcza na budynkach oraz ogrodzeniach. Wersją pokrewną są billboardy, czyli tablice lub plakaty reklamowe umieszczane w specjalnych konstrukcjach – stelażach pod reklamę wielkoformatową. Stelaże takie również są na tyle wysokie, aby reklama była widoczna na przykład – mówiąc obrazowo – na poziomie 2. lub 3. piętra i wyżej.

Atutem billboardów jest możliwość umieszczenia reklamy dwustronnej. Sprawdza się to między innymi przy drogach, gdzie zarówno jadący w danym kierunku, jak i wracający, mogą poznać daną ofertę.

Banery wielkoformatowe gotowe do druku

Tworząc grafikę i opracowując daną koncepcję mamy na uwadze również sposób zadruku, materiał, na którym znajdzie się taka reklama oraz wszystkie wytyczne z tym związane. Czy to tkaniny powlekane UV, siatka mesh, polipropylen lub inne dowolne, Twoje banery reklamowe będą wyglądać korzystnie w każdym otoczeniu.

Menu